MÁM ZÁUJEM!

Area sales / sales force manager

Chceš byť jedným z nás? Chceme nájsť zodpovedného/nú kolegu/kolegyňu ktorému/ej môžeme zveriť do rúk vedenie obchodného tímu na našej prevádzke v Devínskej Novej Vsi a s tým spojenú zodpovednosť za plnenie predajných cieľov.Veríme že budeš vedieť čo očakáva náš zákazník, že jeho potreby ti nebudú ľahostajné a dokážeš si s ním vytvoriť pevný obchodný vzťah založený na dôvere a spokojnosti.
Presvedč nás..
...že máš vášeň obchodovať a chuť budovať pevné vzťahy s našimi výnimočnými zákazníkmi
...že dokážeš za sebou zanechať výsledky
...že vieš zodpovedne viesť svoj tím, tak aby bolo všetko v súlade s internými smernicami a legislatívou

Náplň práce

Priprav sa na to, že budeme očakávať vysoké pracovné nasadenie, bojovnosť a chuť zvládať náročné situácie, nastavovanie nových a zlepšovanie existujúcich procesov ich optimalizáciu a kreatívnu tvorbu pri riešení rôznorodých situácií. Veríme, že budeš samostatným článkom fungujúcej spoločnosti.
Tiež budeš zodpovedný/á za vyhľadávanie nových členov do svojho tímu a ich rozvoj. Neminie ťa ani administratíva v zmysle spracovania hodnotení, vzdelávacích procesov a mnohé ďalšie personálne činnosti. Veríme, že sa staneš efektívnym partnerom/partnerkou pre manažment spoločnosti
a dokážeš priniesť nové riešenia dennodenne vznikajúcich situácii. Reportovať budeš riaditeľovi prevádzky. Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorí sa nebojí prevziať zodpovednosť, práce v prostredí, kde sa veci menia
a hľadajú nové riešenia vedúce k zefektívneniu práce.

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdelanie
(preferuje sa zameranie na obchod, hotelová škola / VŠ výhodou)
  • Prax na podobnej pozícii 2 roky (ideálne account/area sales manager)
  • Silnú orientáciu na zákazníka
  • Schopnosť vedenia obchodného tímu
  • Predajné zručnosti
  • Flexibilita
  • Vysoké pracovné tempo
  • Vodičský preukaz skup. B – podmienkou
  • Užívateľská znalosť MS Office – podmienkou

Ponúkame

  • Kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti
  • Štandardný pracovný pomer
  • Skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • Sociálny program
  • Možnosť profesijného i osobného rastu
  • Služovbné auto aj na súkromné účely
  • Smartphone, NTB

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1930967  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.