MÁM ZÁUJEM!

Zamestnanec prípravy tovaru na rozvoz

Pre našu prevádzku v Devínskej Novej Vsi, ktorá sa nachádza v nákupnom centre BORY (autobusové spojenie pred METRO č.92) hľadáme nových kolegov na prípravu tovaru pre rozvoz našim zákazníkom.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Príprava tovaru na základe objednávky zákazníka
  • Spolupráca s predajnými oddeleniami
  • Kompletizovanie a kontrola pripraveného tovaru
  • Spolupráca s vodičmi

POŽADUJEME

  • Rýchle pracovné tempo
  • Schopnosť osvojiť si interné procedúry a prácu s pokladňou a skenerom
  • Presnosť a zodpovednosť
  • Prácu v nepretržitej prevádzke
  • Vodičský preukaz sk. B príp. C (výhodou)

PONÚKAME

  • Kompletné zaškolenie
  • Profesionálny rast a kariérny postup
  • Rozširovanie svojich znalostí formou školení a tréningov
  • Bohatý sociálny program
  • Stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • Stravovanie vo firemnej reštaurácii

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.
Staňte sa súčasťou nášho tímu METRO Cash & Carry SR s.r.o.

Pridajte sa k nám!

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1921037  Dátum zverejnenia: 6.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.