MÁM ZÁUJEM!

Asistent predaja - odd. domácich potrieb

Náplň práce:

  • dokladenie tovaru
  • označovanie tovaru cenovkami
  • kontrola správnosti cenoviek
  • kontrolovanie funkčnosti tovaru
  • pultový predaj
  • práca na pokladni
  • zúčastňuje sa čiastkových a celoročných inventúr
  • podiel na príjme tovaru, príprava paliet na odvoz na plochu
  • práca na 3 zmeny

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie
  • prax v obchode vítaná
  • orientácia na zákazníka
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • organizačné a komunikačné schopnosti
  • užívateľská znalosť práce s PC

Ponúkame:

  • kompletné vstupné zaškolenie
  • profesionálny rast a kariérny postup
  • sociálny program (možnosť získať až 5 dní plateného voľna, vianočný balíček, bonus pri pracovnom výročí, pri príležitosti Vášho sobáša, pri narodení dieťaťa, darovaní krvi, poukážky na nákup, príspevok na DDP, atď.)

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1887139  Dátum zverejnenia: 2.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.