MÁM ZÁUJEM!

Asistent/tka predaja na úseku čerstvých potravín

Náplň práce:

Proaktívny prístup k zákazníkom
Komunikácia so zákazníkmi, zisťovanie ich potrieb
Poskytovanie informácií zákazníkom o ponúkanom sortimente
Dopĺňanie tovaru mechanickou formou
Kontrola kvality a trvanlivosti tovaru
Označovanie tovaru cenovkami a kontrola správnosti cenoviek
Manipulácia s tovarom za pomoci manipulačnej techniky
Práca v chlade a na mraze
Práca na zmeny

Požadujeme:

Vysoké pracovné nasadenie
Orientácia na zákazníka
Presnosť a zodpovednosť
Odolnosť voči stresu
Časová flexibilita
ukončené SŠ, SOU
Prax s hotovosťou - výhoda

Ponúkame:

Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho postupu
Kompletné vstupné zaškolenie
Rozširovanie svojich znalostí formou odborných školení a tréningov
Stravovanie vo firemnej reštaurácii
Bohatý sociálny program a zamestnanecké benefity
príplatok za prácu v chlade

Poznámka:

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite motivačný list spolu so životopisom v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Upozornenie: Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Regina Mahútová
Senecká cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1885373  Dátum zverejnenia: 1.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.