MÁM ZÁUJEM!

Personalista, Personalistka

Náplň práce

Hľadáme zodpovedného/nú kolegu/kolegyňu ktorému/ej môžeme do rúk zveriť celé personálne oddelenie našej prevádzky v Žiline a s tým spojenú zodpovednosť za administráciu celej HR agendy.

Tiež budeš zodpovedný/á za vyhľadávanie nových členov do tímu, prípravu pracovno-právnych dokladov, spracovanie osobných údajov, koordináciu adaptačného procesu, vzdelávacích procesov, kompletizáciu hodnotení, a mnohé ďalšie personálne činnosti
  • Očakávame, že budeš samostatným článkom fungujúcej spoločnosti a pre každého zamestnanca dokážeš byť so svojím zmyslom pre spravodlivosť oporou
  • Reportovať budeš priamo riaditeľovi prevádzky. Podporou ti bude Regionálny HR manažér.
  • Nevyhnutná bude tvoja spoluúčasť pri plánovaní ľudských zdrojov s ostatnými vedúcimi zamestnancami
  • Svoje skúsenosti využiješ pri poradenstve v oblasti personalistiky a zákonníka práce pre vedenie spoločnosti, vedúcich zamestnancov ako i pre zamestnancov
  • Cudzie by ti nemalo byť ani nastavovanie nových a zlepšovanie existujúcich procesov ich optimalizácia a kreatívna tvorba pri riešení rôznorodých situácií
  • Veríme tiež, že sa staneš efektívnym partnerom/partnerkou pre manažment prevádzky
  • Neobíde ťa ani interná komunikácia, organizácia večierkov a podujatí

Hľadáme personalistu/-ku, ktorý/-á sa nebojí prevziať vedenie personálneho oddelenia, práce v prostredí, kde sa veci menia a hľadajú nové riešenia vedúce k zefektívneniu práce.

Iné výhody

  • Ponúkame kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • Možnosť profesijného i osobného rastu

Poznámka

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite motivačný list spolu so životopisom, kde pripojíte nasledovný súhlas:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Upozornenie:
Vyhradzujeme si právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1869343  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.