MÁM ZÁUJEM!

Špecialista pre tvorbu plánogramov

Študent na výpomoc pre tvorbu plánogramov

Pre centrálu spoločnosti v Ivanke pri Dunaji hľadáme Študenta/ku / Absolventa VŠ na výpomoc pre tvorbu plánogramov. Ide o dlhodobu brigádu na plný pracovný úväzok.

Náplň práce

Úlohou nášho kolegu bude vyvíjať nástroje pre plánovanie priestoru v rámci pridelených kategórií. Zúčastňovať sa na rokovaniach s dodávateľmi v otázkach plánogramov. Spolupracovať pri všetkých činnostiach spojených s plánogramom a ukladaním zmien. Aktívne podporovať a rozvíjať Category managment. Určovať rozloženie, prezentáciu konceptov značky čerstvého sortimentu v prevádzkach. Vytvárať inovatívne koncepty a prinášať nové nápady.

Požadujeme

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Prax na úseku čerstvých potravín
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Znalosť práce s PC (SJ / AJ)
  • Vyjednávacie schopnosti
  • Zručnosti plánovania
  • Analytické schopnosti

Ponúkame:

  • Kompletné zaškolenie
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • Zaujímavé finančne ohodnotenie
  • Sociálny program

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1801549  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.