MÁM ZÁUJEM!

Vedúci oddelenia Ovocie a zelenina

Náplň práce:

  • riadenie chodu oddelenia a zamestnancov (evidencia dochádzky, plánovanie zmien)
  • objednávanie tovaru
  • dopĺňanie tovaru, dodržiavanie systému zásob
  • kontrolovanie kvality a trvanlivosti tovaru
  • označovanie tovaru cenovkami a kontrola ich správnosti
  • poskytovanie informácií zákazníkom
  • uskutočňovanie inventúr
  • manipulácie s tovarom za pomoci manipulačnej techniky (VZV preukaz výhodou)
  • práca na tri zmeny + práca v chlade - dodržiavanie HACCP

Požadujeme:

  • ukončené SŠ, SOU
  • trestná bezúhonnosť
  • zákaznícky orientovaná osobnosť
  • schopnosť osvojiť si interné procedúry
  • samostatnosť, dôslednosť a flexibilta
  • organizačné a riadiace schopnosti
  • prax na obdobnej pozícia - NUTNÁ

Ponúkame:

  • stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • kompletné vstupné zaškolenie
  • profesionálny rast a kariérny postup
  • bohatý sociálny program
  • stravovanie vo firemnej reštaurácii

V prípade, keď spĺňate naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1709982  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.