Disponent oddelenia železníc

METRANS /Danubia/, a.s.

Miesto práce
Povodská cesta 18, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
660,- EUR + príplatky + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Administratívne práce súvisiace s dopravou: aktualizuje polohy vlakov v informačnom systéme, preberá vlakovú dokumentáciu
- Zadávanie údajov do informačného systému
- Komunikácia s internými oddeleniami, najmä s odd. zákazníckeho servisu

Dvojzmenný pracovný režim: práca na zmeny (denná/nočná)

- stravné hradené zamestnávateľom
- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
- príležitosť pre ďalšie vzdelávanie a kariérny rast
- team-buildingové aktivity
- seriózny a otvorený prístup
- mladý, dynamický kolektív

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected].
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle § 10 ods. 3 písm. b) zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle § 17 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizovanie a plánovanie práce
- zodpovednosť, precíznosť
- samostatnosť

Sme METRANS. Už 30 rokov prepravujeme kontajnery s tovarom z hlavných európskych prístavov, ako je Hamburg alebo Rotterdam. V priemere každé tri hodiny vypravíme z niektorého z našich terminálov plne naložený vlak prepravujúci kontajnery. Naša spoločnosť patrí medzi lídrov v odbore a najdôveryhodnejších partnerov pre intermodálnu prepravu (doprava kombinujúca viac druhov prepráv).
Vďaka našej špecializácii na vlakovú dopravu tiež pomáhame chrániť životné prostredie. Jeden vlak METRANS ušetrí cestu až 50 kamiónov. Naším poslaním je starať sa o to, aby tovar putoval po Európe efektívne, ekologicky a spoľahlivo. A to vďaka sieti vlastných vlakov, ťahačov, terminálov, využitím najmodernejších technológií a najmä tímu odborníkov, ku ktorým môžete patriť aj Vy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2796605  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 660,- EUR + príplatky + kvartálne odmeny