Účtovník/ Účtovníčka

METRANS /Danubia/, a.s.

Miesto práce
Povodská cesta 18, Dunajská Streda
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalších kolegov do tímu finančného oddelenia - ak chcete rozvíjať Vaše znalosti v účtovníctve v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, táto pozícia je určená práve pre Vás:

- vedenie podvojného účtovníctva a účtovnej agendy
- založenie objednávky v účtovnom programe
- príprava rôznych pravidelných i príležitostných reportov
- príprava podkladov na spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky

- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
- priestor na rast a sebarealizáciu
- team-buildingové aktivity
- seriózny a otvorený prístup
- stravovanie v podnikovej jedálni
- mladý, dynamický kolektív

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@metrans.sk
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6,7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- motivácia pre ÚČTOVNÍCTVO

Skupina METRANS je poskytovateľom all-inclusive just-in-time intermodálnej železnično-cestnej prepravy, prevádzkovaním vlastných vlakov s námorným nákladom z / do Českej republiky, Slovenska, Maďarska a nových servisov do vnútrozemia Nemecka a Rakúska, ktoré sú spojené prostredníctvom železnice s hlavnými európskymi prístavmi vrátane Hamburgu, Bremerhavenu, Rotterdamu a Duisburgu, alebo hlavných južných železničných spojení do Koperu, Trieste, Rijeky a nového pravidelného servisu do Istanbulu.
Spoločnosť METRANS má vybudovanú vlastnú sieť vysoko sofistikovaných kontajnerových terminálov a moderných železničných záchytných terminálov v Čechách, na Slovensku a v Rakúsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Povodská cesta 18
929 01 Dunajská Streda
ID: 2552926   Dátum zverejnenia: 14.10.2016