Posunovač

METRANS /Danubia/, a.s.

Miesto práce
okres Dunajská Streda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje a vykonáva činnosti posunu v termináli kombinovanej dopravy a taktiež s prípojovou železničnou stanicou Dunajská Streda v súlade s platnými technologickými postupmi,
činnosti vykonáva na pokyn vedúceho posunu
• Vykonáva prácu podľa platného rozpisu služieb
• Zúčastňuje sa predpísaných odborných školení, skúšok a lekárskych prehliadok
• Zúčastňuje sa pravidelných porád oddelenia

- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
- mladý, dynamický kolektív
- možnosť odborného a kariérneho rastu

Prosím životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Po spracovaní životopisov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, následne budú uskutočnené pohovory. Ostatné životopisy si ponecháme v evidencii po dobu 6 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 Zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore dopravná prevádzka

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prevádzaním posunovacích a vlakových jázd
- zdravotná a psychická spôsobilosť (zmyslová skupina 2)
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa nové veci
- aktívne pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- schopnosť zvládať stres
- čistý register trestov – podmienka
- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav

Sme METRANS. Už 30 rokov prepravujeme kontajnery s tovarom z hlavných európskych prístavov, ako je Hamburg alebo Rotterdam. V priemere každé tri hodiny vypravíme z niektorého z našich terminálov plne naložený vlak prepravujúci kontajnery. Naša spoločnosť patrí medzi lídrov v odbore a najdôveryhodnejších partnerov pre intermodálnu prepravu (doprava kombinujúca viac druhov prepráv).
Vďaka našej špecializácii na vlakovú dopravu tiež pomáhame chrániť životné prostredie. Jeden vlak METRANS ušetrí cestu až 50 kamiónov. Naším poslaním je starať sa o to, aby tovar putoval po Európe efektívne, ekologicky a spoľahlivo. A to vďaka sieti vlastných vlakov, ťahačov, terminálov, využitím najmodernejších technológií a najmä tímu odborníkov, ku ktorým môžete patriť aj Vy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1963700  Dátum zverejnenia: 22.12.2014