Junior Compliance Coordinator

MetLife Europe d.a.c., pobočka poisťovne z iného členského štátu

Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podporovať preskúmanie rizík a kontrolných mechanizmov v rámci globálneho programu hodnotenia nefinančných rizík
  • koordinácia pravidelných činností v oblasti dodržiavania predpisov (monitorovanie a testovanie), príprava správ, štatistík, analýz podľa požiadaviek spoločnosti
  • podpora projektov súvisiacich so zmenami v právnych predpisoch a implementáciou nových smerníc a postupov, preskúmanie a následné sledovanie činností, ktoré nie sú v súlade s predpismi
  • koordinácia prípravy interných predpisov a ich aktualizácie
  • poskytovanie konzultácií zamestnancom v oblasti Compliance (AML, GDPR, IDD, POG atď.)

Požiadavky:

  • absolvent vysokej školy – právo/ekonómia
  • skúsenosti v oblasti Compliance/Rizík z finančnej spoločnosti výhodou
  • znalosť právnych predpisov
  • znalosť poisťovníctva výhodou
  • bezúhonnosť, bystrosť a analytické schopnosti
  • vyjednávacie schopnosti
  • riešenie problémov a identifikácia včasných eskalácií
  • plynulá znalosť anglického jazyka

  • práca v nadnárodnej spoločnosti oceňovanej na poistnom trhu, sídliacej v priestoroch nákupného strediska na nábreží Dunaja - Eurovea
  • výhodné platové podmienky
  • možnosť práce z domu - Home office
  • ocenenie pracovných a životných výročí
  • 3 dni extra voľna ročne (sick days), Cultural heritage day, Volunteering day​
  • poskytnutie životného poistenia zdarma a zvýhodnené podmienky ​pre rodinných príslušníkov
  • podpora dôchodkového sporenia
  • ​jazykové, vedomostné a osobnostné vzdelávanie v priestoroch spoločnosti
  • ​systém benefitov ​Cafeteria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Poisťovňa MetLife, úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Poisťovňa ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje 90 miliónom klientov vo viac ako 60 krajinách sveta a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.

V MetLife podporujeme rovnaké príležitosti so zámerom prilákať, udržať a maximalizovať výkon rozmanitej a inkluzívnej pracovnej sily. Politikou spoločnosti MetLife je zabezpečiť rovnaké pracovné príležitosti bez diskriminácie alebo obťažovania na základe rasy, farby pleti, náboženstva, pohlavia (vrátane tehotenstva alebo s ním súvisiacich zdravotných problémov), sexuálnej orientácie, rodovej identity alebo prejavu, veku, zdravotného postihnutia, národnosti, manželského alebo civilného partnerstva, genetických informácii, občianstva alebo akejkoľvek inej charakteristiky podľa práva. Snažíme sa hľadať tých najlepších kandidátov na všetky pozície a rozmanitá škála uchádzačov rozšíri rad našich zamestnancov tak, aby sme to dosiahli.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4793667  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac