Administratívny pracovník

METAS, s.r.o.

Miesto práce
Šoltésova 17, Hlohovec
1 100 EUR/mesiacfinálna suma záleží od skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Administratívny pracovník, ktorý bude zastrešovať support pre administratívne činnosti spoločnosti.

Medzi tvoje hlavné úlohy bude patriť:

  • Zabezpečovanie potrebného tovaru a materiálu pre servisné oddelenie a montáže u zákazníka.
  • Príprava dokumentov potrebných pre expedíciu a následná fakturácia v systéme ONIX
  • Vystavovanie certifikátov pre dodávané výrobky a tovar
  • Zodpovednosť za odosielanie balíkov pre domácich zákazníkov.
  • Zabezpečenie prepravy pre dodávky tovaru zo zahraničia
  • Riešenie reklamácií a požiadaviek zákazníkov

  • Práca v stabilnej spoločnosti dlhoročne etablovanej na trhu
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Práca v mladom dynamickom kolektíve
  • Možnosť kariérneho rastu

Všetkým kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

  • Anglický jazyk – B1 – komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
  • MS Office
  • Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou, dôležitá je ochota pracovať.
  • Veľmi dobré komunikačné zručnosti a zvládanie rôznorodých úloh.
  • Aktívny, iniciatívny človek, ktorý vie pracovať samostatne.

METAS je špecialista na návrh, výrobu, dodávky a servis zdvíhacích prostriedkov a zdvíhacích zariadení. Tento sektor tvorí jej základ a je v ňom leadrom na trhu.

METAS je spoločnosť založená na ľuďoch, ich hodnotách a schopnostiach. Každý zamestnanec sa podieľa na jej úspechu. Motiváciu zamestnancov tvorí kombinácia profesionálneho pracovného prostredia, odborného rozvoja, kariérneho rastu, adekvátna miera zodpovednosti a nadštandardné osobné ohodnotenie.

Zamestnanci spoločnosti majú možnosť pracovať na technicky zaujímavých projektoch a majú prístup do zaujímavých výrobných prevádzok po celom Slovensku. Ponúkame náročnú prácu, v ktorej môžete naplno využiť svoje schopnosti a talenty a pracovať na svojom raste v priateľskej pracovnej atmosfére.

Hľadáme ľudí pracovitých, vytrvalých a zodpovedných, s ochotou rešpektovať pravidlá a princípy našej spoločnosti. Staňte sa súčasťou nášho kolektívu a podieľajte sa na upevňovaní pozície lídra na trhu a dosahovaní nových obzorov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4829421  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac