Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Obsluha CNC obrábacích strojov - sústruženie/frézovanie , nastavovač CNC

Metaltrade Nitra spol. s r.o.

Miesto práce
Murgašova 8, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiac- 13ty plat, - výkonnostné odmeny - 5,-Eur príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obsluha CNC sústruh / fréza
-prax v obore výhodou /nie podmienkou/- možnosť zaučenia

- 13ty plat,
- výkonnostné odmeny
- 5,-Eur príspevok na stravu
- pitný režim
- pracovné oblečenie
- príplatky za nočné zmeny, víkendy, sviatky, nadčasy nad rámec ZP
- nadštandartné pracovné prostredie
- stabilná a dlhodobá práca v úspešnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, zručnosť

Predmetom činnosti METALTRADE NITRA, spol. s r.o. je kovoobrábanie, takmer celá produkcia ide na vývoz do Nemecka, Francúzka, Talianska, Česka, Fínska a iných štátov. Približne 40% obratu predstavujú dodávky prírub pre automobilový priemysel, značný podiel na obrate majú aj kovové jadrá pre antivibračné elementy, ďalej rôzne spojovacie súčiastky, dielce pre hydrauliku a iné.

Výrobný závod je moderne vybavený, pre kovoobrábanie využíva CNC obrábacie centrá pre operácie sústruženia, vŕtania a frézovania. Závod je tiež dobre vybavený modernými kontrolnými prístrojmi, je certifikovaný a spoľahlivý v zabezpečení kvality a termínu dodávok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2731720  Dátum zverejnenia: 5.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac