Konzultant technickej podpory

Metalogix Software s. r. o.

Miesto práce
Galvániho 17 C, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodný kandidát bude zodpovedný za technickú podporu zákazníkov. Podpora zahŕňa inštaláciu cez vzdialený prístup, priamo zákazníka, návrh zákazníckych riešení a hotline podporu. Neustále rozširujeme našu partnerskú sieť v krajinách USA, Kanada, Brazília, Austrália, Nový Zéland, Veľká Británia, Švajčiarsko atď.

- Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé na pracovných výsledkoch - bonusový systém
- Práca v mladom tvorivom kolektíve
- Získanie skúseností na tvorbe technických novinkách/produktoch
- Platené Microsoft certifikačné skúšky + motivačný bonus po zložení skúšky
- Možnosť ďalšieho profesionálneho a kariérneho rastu
- Pružný pracovný čas
- Naša spoločnosť v Bratislave je pobočkou americkej spoločnosti Metalogix Software so sídlom v Kanade

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Windows serverov - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované zručnosti / pozadia:

Skúsenosti s Microsoft Exchange

Schopnosť diskutovať o problémoch so zákazníkmi
Vysoký stupeň samostatnosti v kombinácii so schopnosťou pracovať v tímovom prostredí
Skúsenosti s CRM systémami žiaduce (napr. Salesforce.com, MS CRM, OTRS, atď)
Výborné písomné a ústne komunikačné zručnosti v angličtine

Metalogix is the leading provider of products and services that help organizations migrate legacy content into Enterprise Content Management Systems and archive documentation to assist in their every day operational needs.
Metalogix offers a compelling work environment that provides both intellectual challenge and career development. We are working on software that is at the forefront of computer science. Our team is comprised of dedicated individuals that thrive on developing solutions to challenging problems.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvaniho 17, Business Centrum IV
821 04 Bratislava
www.metalogix.net
ID: 2805257   Dátum zverejnenia: 9.11.2016