Life’s too short - love where you work!

If you’re looking for remote work flexibility, career development and a positive work culture, we’re waiting for you. Find your career at Quest now.

Konzultant technickej podpory

Miesto práce
Galvániho 17 C, 821 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodný kandidát bude zodpovedný za technickú podporu zákazníkov na celom svete. Podpora zahŕňa inštaláciu cez vzdialený prístup, priamo zákazníka, návrh zákazníckych riešení a hotline podporu. Neustále rozširujeme našu partnerskú sieť v krajinách USA, Kanada, Brazília, Austrália, Nový Zéland, Veľká Británia, Švajčiarsko atď. Pre našich partnerov v Amerike, Kanade atď. poskytujeme nepretržitý support aj v nočných hodinách.
Výborná znalosť angličtiny je podmienkou.

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé na pracovných výsledkoch - bonusový systém
  • Práca v mladom tvorivom kolektíve
  • Získanie skúseností na tvorbe technických novinkách/produktoch
  • Platené Microsoft certifikačné skúšky + motivačný bonus po zložení skúšky
  • Možnosť ďalšieho profesionálneho a kariérneho rastu
  • Pružný pracovný čas
  • Naša spoločnosť v Bratislave je pobočkou americkej spoločnosti Metalogix Software so sídlom v Kanade

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované zručnosti / pozadia:

Skúsenosti s Microsoft Exchange

Schopnosť diskutovať o problémoch so zákazníkmi
Vysoký stupeň samostatnosti v kombinácii so schopnosťou pracovať v tímovom prostredí
Skúsenosti s CRM systémami žiaduce (napr. Salesforce.com, MS CRM, OTRS, atď)
Výborné písomné a ústne komunikačné zručnosti v angličtine

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alex Joy
E-mail: poslať životopis