Obchodná manažérka/Sales manager

metaloBox Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra, okres Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fix + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Nitra

- profesionálny prístup pri kontakte s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi
- odporúčanie našich produktov v súvislosti so stavebnými projektami
- realizácia telefonických alebo osobných rokovaní a predkladanie ponúk
- uzatváranie zmlúv
- udržiavanie kontaktov s klientmi, starostlivosť o zákazníkov

- plat závisí od snahy a šikovnosti, konkurencieschopný základný plat
- mladý tým zamestnancov
- pracovná doba v piatok iba do 14.30
- možnosť sebarealizácie
- stravné lístky
- firemný telefón

Naša medzinárodná firma je lídrom na trhu so šatňovými skriňami a špecialistom tohoto odvetvia už od roku 1997. V súčasnosti máme dcérske spoločnosti v Maďarsku, na Slovensku, v Česku, Slovinsku, Rumunsku, Chorvátsku, Srbsku, Bulharsku, Bosne a v Poľsku

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite životopis a fotografiu faxom, e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti, s označením: obchodná zástupca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-snaha byť najlepším
-originálne vystupovanie, vnútorná motivácia
-cieľavedomosť, ochota čeliť význam
-spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita
-samostatnosť, dynamický prístup

Sme medzinárodná spoločnosť, od roku 1997 špecialista a líder na trhu šatníkových skríň. Náš tím dosiahol v roku 2014 obrat vo výške 12 miliónov Eur. V súčasnosti máme zastúpenie okrem Slovenska v Maďarsku, Česku, Rumunsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Poľsku, Estónsku a Bulharsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 425277  Dátum zverejnenia: 19.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + provízie z predaja