Можливість для людей з України

Operátor/ka výroby

METALIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 3, Prešov
Termín nástupu
ihneď
750 - 950 EUR/mesiacpri nástupe 4,6 eur/hod a po skúšobnej dobe + výkonnostný bonus a dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednoduchá manuálna práca na vstrekolisovni v trojzmennej prevádzke alebo v dvojzmennej prevádzke: kompletizovanie , kontrola a balenie automobilových komponentov, rotácia na pracovných postoch, fyzicky nenáročná práca prevažne v sede, 7,5 hodinová pracovná doba na 3 zmeny alebo na 2 zmeny

Sme menšia ( 100 zamestnancov) stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov , s výbornými vzťahmi medzi kolegami a ľudským prístupom, garantujeme pravidelné zvyšovanie platov raz ročne, po skúšobnej dobe ponúkame mesačný výkonnostný bonus a dochádzkový bonus až do výšky 140 Eur + vernostný bonus od počtu odpracovaných rokov+ špeciálny bonus pri jubileu alebo svadbe, stravné vo výške 7 eur/deň, nadčasové a nočné príplatky, príspevok zamestnávateľa do 3 piliera, každoročné vianočné večierky a gulášparty pre zamestnancov...
Ponúkame dlhodobé, stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, precíznosť, ochota a chuť pracovať

Sme francúzska výrobná spoločnosť , ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov a
zaoberáme sa výrobou konektorov a komponentov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4419900  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac