Operátor/ka

METALIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 3, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2,80 eur/hod + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednoduchá manuálna práca na vstrekolisovni v trojzmennej prevádzke: kompletizovanie , kontrola a balenie automobilových komponentov,
rotácia na pracovných postoch, fyzicky nenáročná práca prevažne v sede,
7,5 hodinová pracovná doba na 3 zmeny

sme stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 12 rokov ,sme menšia spoločnosť ( 115 zamestnancov) s výbornými vzťahmi medzi kolegami, garantujeme pravidelné zvyšovanie platov raz ročne, mesačný bonus až do výšky 80 Eur + vernostný bonus od počtu odpracovaných rokov+ špeciálny bonus pri jubileu alebo svadbe,
nadčasové a nočné príplatky, príspevok zamestnávateľa do 3 piliera,
hodnotu stravných lístkov nad rámec zákona,
každoročné vianočné večierky a gulašparty pre zamestnancov
Ponúkame dlhodobé, stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu

vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše podmienky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, precíznosť, ochota a chuť pracovať

Sme francúzska spoločnosť , ktorá pôsobí na trhu už 12 rokov a
zaoberáme sa výrobou konektorov a komponentov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Jilemnického 3/8775
080 01 Prešov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1786883   Dátum zverejnenia: 20.9.2016