Procesný inžinier junior/ procesný inžinier

METALIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického, Prešov
Termín nástupu
1.6.2022
1 100 EUR/mesiacmzda môže byť dohodnutá aj vyššia -podľa skúseností a kvalifikácie uchádzača, + po skúšobnej dobe bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie technickej podpory výrobnému managerovi pri dosahovaní výkonnostných cieľov vstrekolisovacích procesov ( tooling, zariadenia, metódy, inovácie, zlepšovanie produktivity)
- garantovanie výkonnosti procesov na úrovni "MPS 1 "
- zodpovednosť za dodržiavanie procesných štandardov
- spolupráca s kolegami naprieč organizačnou štruktúrou ( kvalita, údržba, výroba...) v súvislosti s naplnením cieľov
- optimalizácia tokov v rámci APU
- tvorba technickej dokumentácie , pracovných inštrukcií a ich zavedenie do výroby
- navrhovanie produkčných alebo procesných zmien na zvyšovanie produktivity práce a znižovanie prestojov
- technická podpora projektového managera pri nových projektoch
- školenie a podpora nastavovačov a výrobných pracovníkov

práca v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti, možnosť profesionálneho rastu, bonusový systém, príspevok do 3 dôchodkového piliera, pružná pracovná doba

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie technického smeru
- aktívna znalosť AJ podmienkou
- prax na pozícii procesný inžinier v automotive je výhodou ale nie podmienkou, výhodou sú tiež skúsenosti s technológiou moulding
- technické a analytické myslenie
- schopnosť riešiť vzniknuté problémy okamžite a plniť časový harmonogram
- samostatnosť, proaktivita, zodpovednosť

Sme francúzska výrobná spoločnosť , ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov a
zaoberáme sa výrobou konektorov a komponentov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1472203  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac