Zvárač TIG

METALFEST, s.r.o.

Miesto práce
Areál PD Jablonové, 900 54 Jablonové, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie nerezových dielov a konštrukcií metódou Z-M3 podľa výkresovej dokumentácie. Finalizácia produktu, zámočnícke práce.

stabilné pracovné prostredie
výhodné platobné podmienky
pracovné oblečenie a OOPP
možnosť práce nadčas
stravné lístky
pravidelné odmeny

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu nám pošlite Váš štrukturovaný životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu. Uchádzači, ktorí vyhovujú naším kritériám, budú následne kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Znalosť technickej a výkresovej dokumentácie
Prax na pozícii zvárača TIG, zváračský preukaz
Samostatnosť, zodpovednosť, aktívny prístup k práci

Strojárska firma zameraná na výrobu strojových dielcov rôznej náročnosti v rozsahu kovoobrábanie - sústruženie, frézovanie, vŕtanie a brúsenie.
Zváračské a zámočnícke práce v rozsahu - pálenie laserom, ohraňovanie, zváranie, montáž.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1815095  Dátum zverejnenia: 13.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou