Operátor CNC frézovacieho zariadenia a CNC frézovacieho portálového zariadenia

Metales, s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika, Dolný Kubín
Termín nástupu
06.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha CNC strojov

1) pre operátorov CNC frézovacieho portálového zariadenia LBV 3224 - 4 ose portalové frézovacie zariadenie 3200*2400*900 mm
Riadiaci system FANUC
ponúkame:
- Práca v trojsmennej prevádzke, príplatky nočné aj nadčasové hodiny
- Plat po dvojmesačnom overení schopností 1026 € brutto + príplatky
- + mesačné hodnotenie majstra výroby až do výšky 100 €
- Možnosť ubytovania vo firemnom byte bezplatne
- Práca vo výkone, normovaná výroba, v prípade prekročenia normy plusom k platu

2) pre operátorov CNC frezovacieho zariadenia VMC 1500S a V-40iT Leadwell - 3. a 5. osé frézovacie zariadenie
Riadiaci systém FANUC, HEIDENHAIN
ponúkame:
- Práca v dvoj a trojsmennej prevádzke, príplatky nočné a nadčasové hodiny
- Plat po dvojmesačnom overení schopností 927 € brutto + príplatky
- + Mesačné hodnotenie majstra výroby až do výšky 100 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na zamestnanca:
- Schopnosť plne zriadovať pridelené stroje a zariadenia podmienkou
- Znalosť programovania v systéme FANUC, HEIDENHEIN podmienkou
- Prax v strojárskej výrobe min. 3 roky podmienkou
- Vzdelanie stredoškolské, strojárske zameranie

Spoločnosť Metales s.r.o. sa orientuje na kovovýrobu,zváranie,presné opracovanie na CNC strojoch.Taktiež sme producentom spojovacích a kotviacich prvkov (tesárske kovania).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Metales, s. r. o.
M.R.Štefánika
026 01 Dolný Kubín
ID: 2787264   Dátum zverejnenia: 31.10.2016