Lakýrnik/lakovač

Metal Work Hlohovec s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- lakovanie automobilových a motocyklových dielov
- lakovanie a hydrografika dielov, keramiky, plastov a rozličného materiálu
- príprava farieb na lakovanie a ich riedenie
- oprava lakovania

- čerpanie náhradného voľna
- osobné ohodnotenie na základe spokojnosti klientov
- zamestnanecká zľava
- päť dní dovolenky do roka naviac ako bonus

Svoj životopis zasielajte mailom na adresu [email protected]
V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

lakýrnik/lakovač

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Trpezlivosť, zručnosť, zmysel pre detail, zodpovednosť.
Prax v odbore 2 roky.

Spoločnosť sa zaoberá lakýrnickými prácami, ktoré rozšírila o možnosť renovácie laku motorových vozidiel a hydrografiku. Oblasť pôsobenia zoršírila z automobilov aj na rôznu spotrebnú techniku, časti bielej elektroniky, nábytok a keramiku. V súčastnosti ponúkame viac ako 300 druhov hydrografických fólií a možnosť návrhu vlastnej potlače.
ID: 3118614  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou