Zmenový majster

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
Dlhé lúky 2, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadi výrobný proces na svojej zmene s dôrazom na efektivitu a kvalitu výroby,
  • vedie, riadi a organizuje prácu výrobných pracovníkov v rámci zmeny,
  • zodpovedá za riadenie a včasné plnenie úloh podľa plánu výroby,
  • navrhuje a implementuje zlepšenia zamerané na produktivitu a kvalitu,
  • zabezpečuje adaptáciu nových výrobných pracovníkov,
  • vykonáva administratívne činnosti súvisiace s výkonom profesie.

• zázemie stabilnej rastúcej zahraničnej spoločnosti
• 13.plat a vernostný bonus
• príspevok na 3.pilier DDS
• možnosť prehlbovania a zvyšovania kvalifikácie
• využívanie firemnej posilňovne
• možnosť permanentiek na bowling
• príspevok na rekreáciu
• nákup výrobkov so zľavou
• spoločné firemné podujatia

4-zmenná nepretržitá výrobná prevádzka ( "12 -tky"). V organizačnej štruktúre táto pozícia podlieha priamo riadeniu výrobného manažéra.
Ak spĺňate túto podmienku zašlite nám štruktúrovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • podmienkou sú prechádzajúce skúsenosti na pozícii majstra vo výrobnej spoločnosti
  • skúsenosti s metódami projektového riadenia (5S, Kaizen, Lean production...)
  • výrazné vodcovské schopnosti, prirodzená autorita
  • vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti
  • veľmi dobré organizačné a rozhodovacie schopnosti
  • dobrá odolnosť voči stresu

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Vyskupičová
E-mail: poslať životopis
ID: 2559272  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou