Obsluha CNC strojov na vysekávania a ohýbanie

AJ Metal Design a.s.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava vstupného materiálu,
  • nastavenie a korekcie CNC programov,
  • výstupná kontrola rozmerov výrobkov,
  • výmena nástrojov podľa pracovného pokynu.

  • práca v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti,
  • 13. plat, vernostný bonus,
  • príspevok na DDS,
  • vianočná odmena.

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb., O ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

  • veľmi dobrá znalosť a orientácia v technických výkresoch,
  • schopnosť používať dĺžkové meradlá,
  • skúsenosť s programovaním CNC strojov je výhodou
  • dôraz na precíznu a kvalitnú prácu
  • platný preukaz VZV výhodou

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie Ľudských zdrojov
Tel.: +421907333553
E-mail: poslať životopis
ID: 1908517  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou