Lektor-sprevádzanie návštevníkov

Múzeum mesta Bratislavy

Miesto práce
NKP hrad Devín, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
09.04.2015
500 - 550 EUR/mesiac, pri skrátenom úväzku 1/2 úv. polovičný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprevádzanie návštevníkov - NKP hrad Devín s odborným výkladom a prekladom do cudzieho jazyka
6 dňový pracovný týždeň - práca aj v sobotu a nedeľu

Pracovná zmluva, nárok na dovolenku, stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca s návštevníkom - príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

Múzeum mesta Bratislavy je múzeum s viac ako 150 ročnou tradíciou. Spravuje 9 objektov, z toho väčšina národné kultúrne pamiatky a významné historické lokality, ktoré sprístupňuje pre verejnosť - okrem iných sú to najmä Stará radnica, Michalská veža, Hrad Devín alebo Antická Gerulata v Rusovciach.
ID: 2039115  Dátum zverejnenia: 6.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 550 EUR/mesiac, pri skrátenom úväzku 1/2 úv. polovičný plat