Zdravotná sestra

Mestská nemocnica prof. MUDr. Rudolfa Korca, DrSc. Zlaté Moravce

Miesto práce
Bernolákova 4, Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, v zmysle platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie základnej resp. špecializovanej ošetrovateľskej starostlivosti prostredníctvom ošetrovateľského procesu v súlade s platnými právnymi predpismi.

Bližšie špecifikované prostredníctvom telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotné zariadenie poskytujúce ústavnú zdravotnú starostlivosť, ambulantnú starostlivosť, jednodňovú zdravotnú starostlivosť, prevádzjujúce spoločné vyšetrovacie a liečebné zložky (SVLZ).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1778929  Dátum zverejnenia: 20.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou, v zmysle platnej legislatívy