Vedúci oddelenia právneho a personálneho

Mestská časť Košice - Staré Mesto

Miesto práce
Hviezdoslavova 7, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytuje konzultácie oddeleniam a referátom miestneho úradu ohľadom dodržiavania platných právnych predpisov pri výkone pôsobnosti mestskej časti,
- vypracúva odborné a právne stanoviská, vyjadrenia alebo usmernenia zamerané
na zabezpečenie plnenia úloh mestskej časti v súlade s platnými právnymi predpismi,
- vypracováva a poskytuje súčinnosť pri spracovávaní návrhov vnútro-organizačných právnych noriem mestskej časti a vedie ich evidenciu,
vypracováva všeobecne záväzné nariadenia mestskej časti,
- pripravuje návrhy zmlúv, dohôd a iných právnych dokumentov, zabezpečuje odborné podklady k týmto návrhom, vedie ich evidenciu a kontroluje evidenciu zmlúv v informačnom systéme,
- zabezpečuje zverejňovanie dražobných vyhlášok,
- sleduje legislatívne normy SR a ich zmeny, poskytuje informácie dotknutým oddeleniam a zabezpečuje ich rozpracovanie na podmienky mestskej časti,
- organizuje a riadi činnosť oddelenia.

- pružný pracovný čas
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

žiadosti o zaradenie do výberového konania prijímame do 31.1.2018 mailom aj s priloženým profesijným životopisom, podmienkou zamestnania je bezúhonnosť, vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na 2. kolo osobného pohovoru a vyzvaní na predloženie potrebných dokladov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

bezúhonnosť
organizačné schopnosti
schopnosť viesť kolektív
koncepčné myslenie
flexibilita
spoľahlivosť
komunikatívnosť
precíznosť
orientácia v príslušných právnych predpisoch
zdravotná spôsobilosť
ovládanie cudzieho jazyka vítané

Mestská časť Košice - Staré Mesto je právnickou osobou podľa zák. č. 401/1990 Zb. o meste Košice a v rozsahu zverenom zákonom a štatútom mesta Košice má postavenie obce a vykonáva vo zverenom rozsahu prenesený výkon štátnej správy.
ID: 2418071  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou