Vodič komunálneho vozidla

Mestská časť Košice - Sídlisko KVP

Miesto práce
Trieda KVP 1, Sídlisko KVP
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
predpokladaný nástup 01.04.2024
550 EUR/mesiacFunkčný plat na ponúkanú pozíciu je stanovený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Pracovný pomer sa uzatvára na kratší pracovný čas, t. j. 18,75 hod./týždenne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie správy majetku zamestnávateľa vo vymedzenej oblasti (napr. správa
strojov, prístrojov a zariadení),
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho stavu budov a zariadení v
majetku a správe Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP,
- vykonávanie preventívnej údržby technických zariadení miestneho úradu a zariadení v
majetku a správe mestskej časti,
- účasť pri výkone revízií vyhradených technických zariadení externými farmami,
- zabezpečovanie opráv a výmeny poškodených častí vybavenia budovy, drobné
elektrotechnické zásahy a montáže (oprava vypínačov, žiaroviek, poistiek, kľučiek,
nábytku a pod.)
- ovládanie technických parametrov a špecifikácií používaných strojov a zariadení
mestskej časti,
- starostlivosť o služobné motorové vozidlá (zodpovedá za prevádzkyschopnosť vozidiel,
čistenie, dopĺňanie pohonných hmôt, olejov, vedie záznamy o prevádzke vozidiel,
zodpovedá za údržbu a bežné opravy vozidiel),
- sledovanie termínov platnosti osvedčení služobných motorových vozidiel a
nahlasovanie vozidiel na kontroly, opravy a pod.,
- obsluha komunálneho vozidla (údržba čistoty chodníkov a parkovísk),
- vedie záznamy o prevádzke komunálneho vozidla,
- bežná údržba komunálneho vozidla (zodpovedá za prevádzkyschopnosť komunálneho
vozidla).

- Stabilná verejná inštitúcia s možnosťou dlhodobého uplatnenia
- Preplácanie stravného zamestnávateľom nad úroveň stanovenú zákonom
- Výhody plynúce z kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením telefonického a písomného kontaktu
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberu podľa zákona č. 18/2018 Z.
z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s požadovanými dokladmi doručte v termíne do
26. 03. 2024 (utorok) do 10:00 hodiny na adresu:

Miestny úrad Mestskej časti Košice - Sídlisko KVP
Trieda KVP č. 1
040 23 Košice

alebo e-mailom na : kariera @mckvp.sk

Výber na pracovnú pozíciu sa uskutoční - osobným pohovorom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky. Za pochopenie ďakujeme. Termín pohovoru bude dohodnutý telefonicky, prípadne elektronicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Microsoft Office - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti údržby budov, údržby technických zariadení a vodiča minimálne 1 rok

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť a flexibilita
- spoľahlivosť a samostatnosť
- schopnosť zvládať záťažové situácie, stresové situácie a
náročné rozhovory
- schopnosť pracovať v tíme
- splnenie predpokladov na výkon práce vo verejnom
záujme (§ 3 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce
vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov)
- platný vodičský preukaz typu B

- sociálny podnik podporuje zamestnanosť prostredníctvom zamestnávania znevýhodnených a zraniteľných osôb,
- realizuje verejnoprospešné služby zamerané na starostlivosť o životné prostredie obyvateľov.
ID: 4784420  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 550 EUR/mesiac