Referent územného plánovania, životného prostredia, dopravy, investícií a správy majetku

Mestská časť Bratislava - Záhorská Bystrica

Miesto práce
Nám. Rodiny 1, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba podkladov pre spracovanie územných plánov, vydávanie záväzných stanovísk k investičnej činnosti, vydávanie územnoplánovacích informácií...

Žiadosť s priloženými požadovanými dokladmi je potrebné doručiť v zalepenej obálke s označením „Výberové konanie – samostatný referent referátu územného plánovania, životného prostredia, dopravy, investícií a správy majetku – neotvárať“ najneskôr do 30. marca 2017 do 12.00 h na adresu: Mestský úrad Bratislava – Záhorská Bystrica, Námestie Rodiny 1, 843 57 Bratislava.
Bližšie informácie ohľadom kritérií na pracovnú pozíciu získate na www.zahorskabystrica.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavenbíctvo/architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s verejným obstarávaním
• znalosť stavebného práva vítaná
• znalosť platných právnych predpisov v oblasti územnej samosprávy a štátnej správy
• bezúhonnosť
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, zdravotná spôsobilosť
• znalosti MS Office
• znalosť min. 1 cudzieho jazyka
• samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, proaktívny a kreatívny prístup

Mestská časť Bratislava - Záhorská Bystrica je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2973326  Dátum zverejnenia: 13.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou