Špecialista/ka IT podpory

Mestská časť Bratislava - Petržalka

Miesto práce
Petržalka
Termín nástupu
dohodou/ihneď
1 400 EUR/mesiacplat je dohadovaný vždy individuálne na základe kvalifikácie a skúseností. Priemerný plat na pozícii sa vrátane kvartálnych odmien môže pohybovať okolo sumy 1630 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO

  • Rozumiete IT technológiám natoľko, že s nimi viete pomôcť aj netechnickým kolegom?
  • Viete si zorganizovať prácu a behom dňa pomôcť kolegom s rôznymi požiadavkami?
  • Máte chuť zlepšovať pracovné prostredie a popri tom sa učiť nové veci?
  • Komunikatívnosť je vašou prednosťou a technické myslenie pracovným nástrojom?
  • Chcete prispieť k lepšiemu fungovaniu samosprávy v Petržalke?

činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať

  • poskytovanie technickej podpory koncovým používateľov,
  • konfigurácia a výmena PC/NTB/mobilov,
  • správa užívateľských a e-mailových účtov v doméne,
  • inštalácia softvéru s následnou podporou,
  • správa tlačiarní v tlačovom serveri,
  • asset management.

váš bežný pracovný deň u nás v Petržalke si môžete predstaviť aj takto

Pracovať budete priamo v priestoroch Miestneho úradu. Všetky požiadavky koncových používateľov nájdete v tiketovacom systéme, v ktorom si po rannej porade a káve nájdete aktuálne zadania.

Niektoré z požiadaviek budete vedieť vyriešiť priamo zo svojej kancelárie, napríklad vytvorenie konta novému užívateľovi, nastavenie prístupu do dochádzkového systému či zmenu nastavení v programoch pre registratúru. Inokedy však bude nutné ísť vymeniť toner sieťovej tlačiarne, prípadne vybehnete kolegom nastaviť zdieľané kalendáre Outlooku či klienta v pracovnom mobile. V prípade požiadavky z materskej školy zas sadnete do auta a pomôžete nastaviť interaktívnu tabuľu či vyriešite nefunkčný internet. Nudiť sa však určite nebudete, pretože sa na našom úrade naozaj snažíme držať krok s dobou aj v oblasti IT, aby boli procesy pre našich obyvateľov a návštevníkov dostupné čo najľahšie a na čo najväčšom počte platforiem.

  • 5 dní dovolenky navyše
  • mobilný telefón s neobmedzenými volaniami
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1. odpracovanom roku)
  • možnosť využívania MultiSport karty
  • práca v stabilnom prostredí verejnej správy
  • potrebné školenia a kurzy
  • samozrejme príspevok na stravovanie
a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

ak vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám do Petržalky poslať

  • štruktúrovaný profesijný životopis

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať do 20.05.2024 (vrátane) cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu dostanete najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • znalosť administrácie OS Windows 10 a kancelárskych balíkov MS Office,
  • skúsenosti s Windows Server, AD, Exchange alebo SQL výhodou,
  • základný prehľad v sieťovej oblasti (TCP/IP, DNS a DHCP),
  • vodičský preukaz typu B.

Mestská časť Bratislava-Petržalka je jednou z najväčších slovenských samospráv s viac ako 150-tisíc obyvateľmi. Naše kolegyne a kolegov z miestneho úradu, zberného dvora, trhoviska, plavárne, odťahového parkoviska, kultúrnych zariadení, knižnice, sociálnej výdajne, klubovne seniorov, škôlok a škôl spája zmysel pre službu obyvateľom a návštevníkom Petržalky, záujem o okolie, v ktorom žijeme a v neposlednom rade aj pomoc a podpora všetkým, ktorí ich potrebujú. Ak sa vám naše poslanie páči, radi vás medzi sebou privítame. Neváhajte sa prihlásiť do vami preferovaného výberového konania, a pomôžte nám tak z Petržalky robiť lepšie miesto pre život nás všetkých. ĎAKUJEME a tešíme sa na spoluprácu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Stašová
E-mail: poslať životopis
ID: 4823039  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac