Odborný pracovník v detských jasliach

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Robotnícka 11, Bratislava
Termín nástupu
september 2017/dohodou
Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vypracúva podľa §9 Individuálny plán sociálnej služby
• vedie písomné individuálne záznamy
1. individuálny plán
2. plán činnosti a aktivít
3. výchovný plán
• 1x mesačne kontroluje a vyhodnocuje plnenie plánov, zároveň vytvára
ďalší mesačný plán
• tvorí proces, štandard
Spolupracuje s vedúcim detských jaslí pri plnení úloh súvisiacich so zabezpečovaním činnosti detských jaslí a to pri:
• úhrady za pobyt dieťaťa v detských jasliach,
• vyhodnocovanie čerpania rozpočtu detských jaslí
• plnenie stravných noriem, návrh úprav
• kontrola inkasa a odvod všetkých príjmov a výdavkov
• spolupráca s rodičmi detí
• komunikácia s úradmi
• riešenie podnetov, pripomienok na činnosti detských jaslí
• podklady pre účtovníctvo a evidenciu majetku DJ
• pokladničný denník
• vyhodnotenie stravného listu, mesačných výkazov,
• evidencia o prevádzke jaslí
• spracovanie podkladov pre výpočet miezd zamestnancov
Bližšie informácie: 02/ 44 373 549, 02/45 529 408

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti je potrebné doložiť :
Súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti zaslať do 25.08.2017 adresu:
Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto, personálny úsek,
Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3
alebo [email protected]

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitný alebo ekonomický

-• znalosť zákona 448/2008 Z.z. (Jasličkový zákon)
• skúsenosti s individuálnym plánom
• znalosť úradnej korešpondencie
• vzťah k deťom

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3151371  Dátum zverejnenia: 4.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov