Zdravotná sestra/zdravotnícky asistent

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Robotnícka 11, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2017/dohodou
Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuje podľa programu výchovnej práce detských jaslí s prihliadnutím na vek dieťaťa a individuálnych potrieb detí.
• prijíma a odovzdáva deti rodičom
• vykonáva rannú, poobednú rozcvičku s deťmi
• zabezpečuje správne stolovanie detí
• učí deti hygienickým návykom
• oblieka deti, pripravuje deti na pobyt vonku, ukladá deti na spánok
• pravidelne meria hmotnosť detí a výšku
• zaznamenáva do denníka všetky zmeny u detí počas dňa
• vytvára príjemné prostredie pre deti s rodinnou atmosférou
Bližšie informácie: 02/ 44 373 549, 02/45 529

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti je potrebné doložiť :
Súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti zaslať do 23.03.2017 adresu: Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, personálny úsek,
Junácka ul. l, 832 91 Bratislava alebo [email protected]

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ -ošetrovateľstvo alebo SŠ-zdravotná sestra,zdravotnícky asistent, SŠ + opatrovateľaký kurz v rozsahu 220 hodín.

• pozivítny vzťah k deťom, empatia, komunikačné zručnosti
• prax s deťmi vítaná

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2968689  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov