Zástupca prednostu miestneho úradu (zastupovanie počas materskej dovolenky)

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka 1, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017/dohodou
Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zastupovanie prednostu

Informácie o výberovom konaní

VÝBEROVÉ KONANIE NA OBSADENIE MIESTA
zástupca prednostu Miestneho úradu Bratislava-Nové Mesto
(na čas zastupovania počas materskej dovolenky)

Názov funkcie:
Zástupca prednostu miestneho úradu

Miesto práce:
Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto, Junácka 1, Bratislava

Náplň práce:
• zastupovanie prednostu miestneho úradu počas jeho neprítomnosti v plnom rozsahu
• riadenie chodu sekretariátu prednostu, prideľovanie pošty, bežných a prierezových úloh a kontrola
ich plnenia
• vykonávanie zodpovednej osoby v zmysle zákona o ochrane osobných údajov
• administrovanie dochádzky vedúcich organizačných útvarov a celkovo programu
evidencie dochádzky
• riadenie zverených úloh a projektov v podmienkach miestneho úradu a kontrola plnenia,
komunikácia s dodávateľmi
• účasť na výberových konaniach a podľa potreby na zasadnutiach orgánov mestskej časti

Druh pracovného pomeru:
na dobu určitú – na čas zastupovania počas materskej dovolenky
Kvalifikačné predpoklady
vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Iné kritériá a požiadavky:
• požadovaná prax na manažérskej úrovni (riadenie ľudí) min. 2 roky
• prax vo verejnej resp. štátnej správe výhodou
• bezúhonnosť

Predpokladaný termín nástupu:
máj 2017 (01.05.2017)

K žiadosti je potrebné doložiť :
Súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11
Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Žiadosti zaslať do 08.03.2017 adresu:
Miestny úrad Bratislava - Nové Mesto, personálny úsek,
Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3
alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2941381  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov