Pracovník pre úsek školstva (školský úrad)

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka 1, 832 91 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
január 2017/dohodou
Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odborný pracovník pre úsek školstva (školský úrad)

bližšie informácie : 02/49 253 246

Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis, prehľad doterajšej praxe a súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov zaslať do 31.12.2016 na adresu:
Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, personálny úsek, Junácka ul. l, 832 91 Bratislava 3
alebo [email protected]

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické + odbor.spôsobilosť na I.alebo II.stupeň ZŠ

Prax na pozícii/v oblasti

pedagogická

Počet rokov praxe

5

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2847179  Dátum zverejnenia: 9.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov