Referent/ administratívny pracovník

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka 1, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2016/dohodou
Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie administratívy oddelenia
- Preberanie každodennej pošty z podateľne a jej následné rozdeľovanie v rámci oddelenia
- Sledovanie lehôt na vybavovanie bežnej pošty
- Zabezpečovanie odoslanie pošty a zápis do registratúrneho denníka
- Kontrola doručenia pošty prostredníctvom návratiek
- Sledovanie lehôt zákona č.211/2000 poskytovanie informácií
- Vedenie spisovej agendy a jej archivácia
- Výmaz z obchodného registra
- Zabezpečovanie a príprava materiálov do miestnej rady a miestneho zastupiteľstva a ich prípadná distribúcia do komisii

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti je potrebné doložiť :
Súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vybraní uchádzači (spĺňajúci požiadavky) budú pozvaní na výberové konanie telefonicky resp. e-mailom, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo, prípadne e-mailovú adresu. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

5

bezúhonnosť, praktické skúsenosti, zodpovednosť, flexibilita,
dôslednosť, diskrétnosť, aktívny prístup k riešeniu problémov,
precíznosť, komunikatívnosť, znalosť systému TRIMEL výhodou,
PC znalosti (Word, Excel, Power Point)

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2779693  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zaradenie v zmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov