Odborný referent v oblasti ochrany prírody - zastupovanie počas materskej dovolenky

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka 1, Bratislava
Termín nástupu
október 2016/dohodou
Platové zaradenie vzmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie vydávania súhlasu na výrub drevín a krovinatých porastov
- ukladá v súlade na výrub vykonanie primeranej náhrady
- vydáva povolenia na osobitné užívanie verejnej zelene
- vedie evidenciu pozemkov vhodných na výrub
- vykonáva štátny dozor
- zabezpečuje údržbu verejnej zelene
- vyjadrenie k investičným zámerom z hľadiska ochrany prírody
- spolupracuje s magistrátom v oblasti ochrany prírody

Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis, prehľad doterajšej praxe a súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle § 11 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov zaslať do 07.10.2016 na adresu:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodné vedy, lesníctvo, poľnohospodárstvo

ovládanie práce s PC, programy WORD, EXCEL, ARCGIS

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2736956  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zaradenie vzmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov