Opatrovateľka - poskytovanie pomoci matke pri osobnej starostlivosti o deti (3)

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Platové zaradenie vzmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežné úkony starostlivosti o dieťa alebo domácnosť,
- úkony hygieny, stravovania, obliekania, vyzliekania,
- prechádzky

Bližšie informácie tel. 02/49253415

Uchádzači, ktorí spĺňajú predpoklady na pracovnú pozíciu budú pozvaní na výberový pohovor, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo, príp. e-mailovú adresu. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredná zdravotnícka škola

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2624059  Dátum zverejnenia: 28.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové zaradenie vzmysle zákona NR SR č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov