Referent/ka správy budov

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves, Karloveská, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 300 EUR/mesiacminimálne 1300 € brutto/mesiac so zohľadnením praxe a pracovných skúseností, 13. plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie odbornej správy nehnuteľností vo vlastníctve alebo v správe mestskej časti,

- zabezpečenie odbornej a technickej kontroly všetkých inžinierskych sietí prislúchajúcich k objektom vo vlastníctve alebo správe mestskej časti,

- kontrola výkonu a kvality dodávok služieb, ak sú poskytnuté externými dodávateľmi – upratovanie, realizácia rekonštrukčných prác na objektoch, koordinovanie riešenia havárií na objektoch, koordinovanie opráv vyplývajúcich zo záverov revízií, organizácia opráv všetkých súčastí nehnuteľností ( okná, dvere, podlahy, svietidlá, soc. zariadenia, úniky vody, problémy s kúrením a iné), preberanie vykonaných prác,

- správa technických zariadení, vrátane vyhradených technických zariadení súvisiacich s prevádzkou nehnuteľností v majetku alebo správe mestskej časti,

- zabezpečenie rozúčtovanie nákladov na prevádzku budov vo vlastníctve mestskej časti - zabezpečenie energetického managementu nehnuteľností v majetku alebo správe mestskej časti,

- spolupodieľanie sa na finančnom plánovaní, technickom a organizačnom zabezpečení procesov súvisiacich s nehnuteľnosťami v správe alebo majetku mestskej časti,

- spolupodieľanie sa na organizovaní a koordinovaní prác pri zabezpečovaní školení BOZP/OPP/CO pre zamestnancov, prijímanie a koordinovanie hlásení o pracovných úrazoch s technikom BOZP a zabezpečovanie dokumentácie pracovných úrazov,

- správa dokumentácie objektov, čítanie projektov, kontrola výkazu výmer, správa dokumentácie BOZP/OPP/OOPP.

- pracovný čas 37,5hodín týždenne,

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,

- 13. plat,

- odmeny,

- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera,

- ďalšie benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list v termíne do 25.04.2024. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

detto

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti o prevádzke a údržbe nehnuteľností,

- aktívna práca so stavebnými projektami, výkazmi výmer,

- skúsenosť práce vo verejnej správe alebo samospráve je výhodou,

- zmysel pre prehľadné vedenie evidencie, tabuliek, zoznamov a výkazov,

- zodpovedný prístup k práci,

- zmysel pre detail a kontrolu,

- schopnosť samostatne riešiť problémy a zároveň schopnosť pracovať v tíme.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4802628  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac