Referent - Digitálna mapa

MESTO ZVOLEN

Miesto práce
Mestský úrad, Námestie slobody, Zvolen
Termín nástupu
júl 2024
Od 1 119 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe osobné ohodnotenie podľa odvedeného výkonu v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, priznanie osobného príplatku po skúšobnej dobe, 2 x ročne mimoriadne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zapracovanie a kontrola priestorových údajov a ich prepojenie s popisnými údajmi
  • priebežná aktualizácia DTM
  • kontrola porealizačného zamerania – polohopis pre správne zapracovanie do DTM
  • aktualizácia cenníka poskytovaných údajov DTM
  • vyhotovovanie podkladov do rozpočtu mesta
  • vytváranie zmluvných vzťahov o poskytovaní údajov Mesta Zvolen z DTM, GIS
  • správa priestorových údajov GIS a DTM

  • možnosť sebarealizácie
  • možnosti ďalšieho vzdelávania a osobnostného rozvoja
  • práca v stabilnej organizácii
  • 5 dní dovolenky naviac
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • príspevok pri príležitosti životného a pracovného jubilea
  • príspevok na športové a spoločenské aktivity
  • príspevok na sociálnu výpomoc
  • príspevok na diagnosticko-preventívnu lekársku prehliadku
  • príspevok darcom krvi

Informácie o výberovom konaní

Ostatné kritériá a požiadavky:
• bezúhonnosť
• tímová práca, schopnosť spolupracovať
• vysoké pracovné nasadenie
• zodpovednosť a samostatnosť
• precíznosť
• analytické myslenie
• flexibilita

K žiadosti je potrebné pripojiť:
• fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• čestné prehlásenie o bezúhonnosti
• profesijný štruktúrovaný životopis (vhodná forma europass)
• motivačný list (s uvedenými kontaktnými údajmi e-mail a číslo telefónu)
• prehlásenia: 1.) Informovanie dotknutej osoby, 2.) Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov, ktoré tvoria samostatné listiny uvedené v závere podmienok pre výberové konanie

Termín a miesto podania žiadosti:
V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoju žiadosť o účasť na výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi najneskôr do 27.05.2024 na adresu:
Mesto Zvolen
organizačný odbor
Námestie slobody 22
960 01 Zvolen
Zn.: Výberové konanie „ Referent – digitálna mapa“ s poznámkou Neotvárať!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geografické informačné systémy (GIS), kartografia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca s databázami
  • CAD systémy - MicroStation alebo  OpenCities Map PowerView
  • GIS systémy  - ArcMap alebo ArcView
  • užívateľské znalosti kancelárskeho balíka MS Office na úrovni pokročilý
  • prehľad platných právnych predpisov vzťahujúcich sa na oblasť samosprávy je výhodou

Samospráva

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4805400  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 119 EUR/mesiac