Referent/ka referátu technických činností dopravy

Mesto Trnava

Miesto práce
Mestský úrad Trnava, Trhová, Trnava
Termín nástupu
01.06.2024
1 430 EUR/mesiacďalšie platové dojednania v závislosti od vzdelania, praxe a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje odbornú agendu spojenú so správou a údržbou miestnych ciest a všetkých verejne prístupných priestranstiev (parkovísk, chodníkov, kontajnerových stojísk,...):

zadáva a kontroluje práce súvisiace s údržbou miestnych ciest a verejne prístupných priestranstiev

pripravuje podklady pre verejné obstarávanie

pripravuje podklady k vyhotovovaniu zmlúv súvisiacich so správou a údržbou miestnych ciest a verejne prístupných priestranstiev

kontroluje a likviduje faktúry, participuje na tvorbe, kontrole a vyhodnotení rozpočtu v danej agende

pripravuje odborné stanoviskáa vyjadrenia k zverenej agende

preveruje podnety súvisiace so zverenou agendou

zaraďuje,  vyraďuje a inventarizuje majetok mesta

dodatková dovolenka

doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť o zaradenie do výberového konania musí obsahovať:
• meno, priezvisko a titul uchádzača
• miesto trvalého pobytu
• kontaktné údaje - telefón, e-mail
• dátum a podpis záujemcu
K žiadosti ďalej pripojte:
• štruktúrovaný životopis
• doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, prípadne ďalšie doklady preukazujúce odbornú vzdelanosť (získané certifikáty alebo osvedčenia)
• čestné vyhlásenie uchádzača o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovedný, analytický a proaktívny prístup k práci

odolnosť voči stresu

schopnosť identifikovať a riešiť problém

komunikatívnosť

schopnosť tímovej spolupráce

Obecná samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Stračárová
Tel.: +421333236152
E-mail: poslať životopis
ID: 4805451  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 430 EUR/mesiac