Stavebný referent

Mesto Trenčín

Miesto práce
Mierové námestie 2, Trenčín
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie činnosti stavebného úradu podľa zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a ďalšej súvisiacej legislatívy, činnosť štátnej správy v prenesených kompetenciách, najmä: vedenie územných a stavebných konaní a vydávanie rozhodnutí o umiestnení stavieb, stavebných povolení na stavby a ich zmeny, povoľovanie terénnych úprav, vedenie kolaudačných konaní, údržby stavieb, odstránenia stavieb, vykonávania zabezpečovacích prác, rozhodovanie o opatreniach na susednom pozemku alebo stavbe, vykonávanie štátneho stavebného dohľadu, kontroly plnenia podmienok rozhodnutí na realizovaných stavbách....

výkonnostné príplatky, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Zamestnávateľ - mesto Trenčín si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie stavebného smeru, príp. vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebného smeru,

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- preukázanie osobitného kvalifikačného predpokladu ukončeného skúškou na zabezpečenie činnosti stavebného úradu v zmysle § 117, ods. 3 zákona č. 50/1976 Zb. o územnom
plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov (odborná spôsobilosť) je vítaná
• uchádzači s praxou v činnosti stavebného úradu budú uprednostnení

Útvar stavebný a životného prostredia - Mestský úrad v Trenčíne

Mierové námestie 2
911 64 Trenčín
ID: 2729998   Dátum zverejnenia: 19.9.2016