Riaditeľ/ka príspevkovej organizácie Správa mestských komunikácií Poprad

Mesto Poprad

Miesto práce
Levočská 3312/37, Poprad
1 700 EUR/mesiacmzda určená v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, celková mzda od 1 700 € (v závislosti od praxe a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná výkonná, riadiaca a organizačná činnosť riaditeľa príspevkovej organizácie: Správa mestských komunikácií Poprad, Levočská 3312/37, Poprad

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady k prihláške:
- prihláška do výberového konania
- overené doklady o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- štruktúrovaný profesijný životopis
- písomný návrh koncepcie rozvoja príspevkovej organizácie Mesta Poprad - Správy mestských komunikácií Poprad
- čestné prehlásenie o bezúhonnosti
- súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.
Predpokladaný nástup: 01.07.2024
Druh pracovného pomeru: plný úväzok na pracovnú zmluvu
Ponúkaný plat : od 1 700,- € v závislosti od dĺžky započítanej praxe
Uzávierka prihlášok do výberového konania je 03.04.2024

Prihlášku a požadované doklady je potrebné doručiť v obálke s označením
„výberové konanie – SMK - NEOTVÁRAŤ “ na adresu:

sekretariát primátora
Nábrežie Jána Pavla II. 2802/3
058 01 Poprad

Uchádzači, ktorí splnia požadované predpoklady, budú pozvaní na výberové konanie najmenej sedem dní pred jeho začatím s uvedením dátumu, miesta a hodiny výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:

 ukončené stredoškolské vzdelanie,

 minimálne 5 ročná prax v odbore,

 riadiace a organizačné schopnosti,

 znalosť legislatívy a súvisiacich predpisov,

 flexibilnosť,

 komunikatívnosť,

 osobnostné a morálne predpoklady pre výkon riadiacej funkcie,

 vodičský preukaz skupiny B,

 odborná spôsobilosť na výkon funkcie revízneho technika podľa § 24 Vyhlášky ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR č. 508/2009 Z. z. výhodou.

Mesto Poprad je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.
ID: 4787565  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac