Referent civilnej ochrany, požiarnej ochrany, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a obrany

Mesto Piešťany

Miesto práce
Nám. SNP 3, okres Piešťany
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. v znení n.p.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje úlohy súvisiace s organizovaním civilnej ochrany a úlohy úseku obrany štátu v podmienkach mesta Piešťany.
Vykonáva činnosti špecialistu civilnej ochrany, spracováva plány ochrany obyvateľstva, ostatnú súvisiacu dokumentáciu súvisiacu s civilnou ochranou obyvateľstva, zoznamuje sa s havarijnými plánmi podnikov a prevádzok, informuje obyvateľov o postupoch pri riešení mimoriadnych udalostí.
Zabezpečuje plnenie úloh na úseku ochrany pred požiarmi, ktoré mestu ako samosprávnemu územnému celku vyplývajú zo zákona o ochrane pred požiarmi.
Vykonáva funkciu technika požiarnej ochrany zamestnávateľa - Mesta Piešťany.
Vykonáva funkciu technika bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci zamestnávateľa - Mesta Piešťany.

Žiadosť o účasť na pohovore a požadovanými dokladmi doručte na adresu: Mestský úrad Piešťany, Nám. SNP č. 3, 921 45 Piešťany, resp. prineste so sebou na pohovor.

Pohovor sa uskutoční dňa 17.1.2017 o 9,00 hod. v zasadačke na 1. poschodí na MsÚ, Nám SNP č. 3, 921 45 Piešťany.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované osvedčenia:
- Bezpečnostný technik
- Požiarny technik

Vítané:
- Autorizovaný bezpečnostný technik
- Odborná spôsobilosť na prípravu štábu, odborných jednotiek a obyvateľstva, spracovanie dokumentácie CO
- Prax vo funkcii - veliteľ Dobrovoľného hasičského zboru a Preventivár mesta

Iné kritéria a požiadavky:
- Komunikatívnosť
- Bezúhonnosť
- Zvládanie stresových situácií
- Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

Zoznam požadovaných dokladov:
- Profesijný životopis
- Fotokópia dokladu o vzdelaní
- Fotokópia platných požadovaných osvedčení

samospráva, výkon samosprávnych činností v zmysle zákona o obecnom zriadení, Mestský úrad
ID: 2871944  Dátum zverejnenia: 3.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. v znení n.p.