Referent pre ľudské zdroje (PaM v školstve)

Mesto Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou /01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 359 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nábor nových zamestnancov vrátane celého výberového procesu pre materské školy, mestské detské jasle a zariadenia školského stravovania

komplexné vedenie personálnej agendy

komplexné vedenie mzdovej agendy

podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a osobného rastu

perspektívna práca

doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania
- životopis so stručným popisom pracovných činností
- čestné vyhlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- písomný súhlas so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Dátum a miesto podania žiadostí:
Uchádzači požadované doklady doručte najneskôr v termíne do 07.05.2024 v obálke, ktorá bude označená heslom: „Referát ĽZ- neotvárať“ na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra alebo zašlite elektronicky na e-mail: [email protected]. Platí odtlačok prezentačnej pečiatky mesta Nitry resp. dátum doručenia e-mailom podanej žiadosti do e-mailovej schránky zamestnávateľa.

Ak spĺňate požiadavky a máte záujem o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte a zašlite požadované doklady.
S Vašimi predloženými dokladmi sa budeme zaoberať a Vami poskytnuté informácie starostlivo posúdime.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria a odpovieme iba tým uchádzačom, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Mesto Nitra si vyhradzuje oprávnenie pozvať na výberové konanie len vybraných uchádzačov.
Vybraní uchádzači budú na osobný pohovor pozvaní telefonicky alebo elektronicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

3

Výhodou pre uchádzača je znalosť :

- Zákonníka práce v znení neskorších zmien a doplnkov a príslušných

pracovnoprávnych predpisov, s dôrazom aj na zákon č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších zmien a doplnkov

- Zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších

zmien a doplnkov

-Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone

práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení

neskorších zmien a doplnkov a iných právnych súvisiacich zákonov

- Spracovávanie miezd zamestnancov

- Práca v mzdovom a personálnom systéme VEMA

Ďalšie kritériá a požiadavky na kandidáta:

min. 3 ročná skúsenosť na pozícii PaM

občianska bezúhonnosť

samostatnosť

organizovanie a plánovanie práce

komunikatívnosť

zodpovedný prístup k pracovným úlohám

počítačová gramotnosť:Microsoft Word, Microsoft Excel,Microsoft Outlook užívateľská úroveň- mierne pokročilý

Miestna samospráva.
Mesto Nitra je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt.
Mesto Nitra je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 369/1990 Zb. (Zákon o obecnom zriadení) samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4816181  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 359 EUR/mesiac