Správca PC siete

Mesto Krásno nad Kysucou

Miesto práce
Ulica 1. mája 1255, 023 02 Krásno nad Kysucou, okres Čadca
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– správa počítačov, servera a počítačovej siete/LAN, WLAN/ na mestskom úrade
– technická podpora uživateľov/inštalácia aktualizácii, zálohovanie databáz,../
– administrácia oficiálnej internetovej stránky mesta Krásno nad Kysucou
– výber, nákup a následná inštalácia potrebného softwaru a hardwaru
– príjem a triedenie elektronickej pošty
– tvorba a úprava grafiky podľa potrieb mesta
– spolupráca s ÚPSVaR v Čadci v rámci projektov zvýšenia zamestnanosti ÚoZ
– sledovanie zmien a doplnkov v Zbierke zákonov a zodpovednosť za ich uplatnenie v praxi
– iná administratívna činnosť podľa potreby

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesijným životopisom zasielajte priamou odpoveďou cez profesia.sk, emailom na [email protected], alebo poštou na adresu:

Ulica 1. mája 1255
023 02 Krásno nad Kysucou

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert
Adobe Photoshop - Základy
HTML - Základy
Microsoft SQL Server - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Krásno nad Kysucou (do roku 1927 Krásno, Krasno) je najmladšie mesto na území Slovenskej republiky, hospodárske , kultúrne a obchodné stredisko mikroregiónu Bystrická dolina. Leží v okrese Čadca v Žilinskom kraji.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2839703  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou