Riaditeľ/-ka Základnej umeleckej školy, Pribinova 5, 920 01 Hlohovec

Mesto Hlohovec

Miesto práce
Pribinova 5, 920 01 Hlohovec, okres Hlohovec
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou v zmysle platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie Základnej umeleckej školy v intenciách zákonných pravidiel a noriem.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• Písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania (prihláška)
• Profesijný štruktúrovaný životopis
• Overené kópie dokladov o vzdelaní
• Potvrdenie o dĺžke odbornej a pedagogickej činnosti
• Výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
• Písomný návrh koncepcie rozvoja školy (v rozsahu maximálne 4 strán)
• Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
• Čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v prílohách žiadosti
Písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi doručte do podateľne MsÚ v Hlohovci do 30.10.2015, do 13:00 hod. na adresu:
Mestský úrad, M. R. Štefánika 1, 920 01 Hlohovec
Obálku označte heslom:
„Výberové konanie na riaditeľa Základnej umeleckej školy – neotvárať“
Pre posúdenie dodržania lehoty je rozhodujúci dátum doručenia žiadosti do podateľne Mestského úradu Hlohovec, resp. jej odovzdanie poverenému zamestnancovi Mesta Hlohovec poskytovateľom poštových služieb. Žiadosti doručené po stanovenom termíne nebudú akceptované a nebudú do výberového konania zaradené.
Vyhlasovateľ výberového konania si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované predpoklady.
Uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady, výberová komisia pozve na výberové konanie najmenej 7 dní pred jeho začatím s uvedením dátumu, miesta a hodiny výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo pre základné umelecké školy

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

5

Požadované kvalifikačné predpoklady
• Kvalifikačné predpoklady v zmysle § 3 ods. 5 zákona NR SR č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
• Predpoklady na výkon pedagogickej činnosti podľa § 6 ods. 1 zákona 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov
• Odborná a pedagogická spôsobilosť v zmysle vyhlášky č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov
• Najmenej 5 rokov pedagogickej a odbornej činnosti podľa § 3 ods. 5 zákona 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
• Predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme podľa § 3 ods. 1 písm. a) až e) zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone prác vo verejnom záujme
Ďalšie predpoklady:
• Znalosť a orientácia vo všeobecne záväzných predpisoch týkajúcich sa ZUŠ, rozpočtovej organizácie s právnou subjektivitou
• Organizačné a riadiace schopnosti
• Aktívna znalosť práce s PC (Word, Excel, internet)

Mesto Hlohovec je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a s vlastnými príjmami. Jeho základnou úlohou pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jeho územia a o potreby jeho obyvateľov. Mesto samostatne rozhoduje a uskutočňuje všetky úkony súvisiace so správou mesta a jeho majetku Mesto Hlohovec zakladá, zriaďuje, zrušuje a kontroluje podľa osobitných predpisov svoje rozpočtové a príspevkové organizácie, iné právnické osoby a zariadenia.
ID: 2278862  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou v zmysle platnej legislatívy