Informatik

Mesto Galanta

Miesto práce
Mestský úrad, Mierové námestie, Galanta
Termín nástupu
Ihneď
2 000 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, dĺžky odbornej praxe a plnenia pracovných úloh.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1., Vykonáva administráciu všetkých informačných systémov samospráv, zabezpečuje ich aktualizácie, rozvoj, udržateľnosť, poskytuje odbornú súčinnosť a aktívne spolupracuje s dodávateľmi týchto systémov pri riešení požiadaviek užívateľov.
2., Zabezpečuje výber, nákup, rozvoj a udržateľnosť hardvérového vybavenia pre servery a ostatné IT zariadenia.
3., Zabezpečuje chod a rozvoj počítačovej siete.
4. ,Podporuje koncového užívateľa na úrovni operačných systémov a sieťovej konektivity, inštalácia, konfigurácia a správa staníc, zariadení v sieti (Windows, tlačiarne, Multifunkčné zariadenia, IP telefóny ).
5., Inštaluje, konfiguruje a inovuje serverové operačné systémy.
6., Zabezpečuje, riadi a monitoruje bezpečnosť celej infraštruktúry vrátane Firewallu, Antivírových systémov a pod. a v prípade vzniknutých incidentov aktívne prijíma potrebné nápravné opatrenia.
7., Zabezpečuje prípravu, priebeh a následný export výstupov z mestského zastupiteľstva vedeného prezentačnou, alebo online formou
8., Zodpovedá za dodržiavanie všeobecne záväzných právnych predpisov, VZN mesta a interných noriem MsÚ pri činnosti útvaru
9., Vypracúva správy, návrhy, stanoviská a koncepčné projekty riešenia úloh v rozsahu náplne činnosti riadeného útvaru pre rokovanie orgánov mesta a orgánov mestského zastupiteľstva.
10., Spolupracuje s vedúcimi ostatných organizačných útvarov MsZ pri plnení uznesení orgánov mesta.
11., Plní úlohy vyplývajúce z porád primátora mesta a prednostu MsÚ
12., Zabezpečuje technickú prevádzku mestského informačného systému a elektronických zariadení na MsÚ Galanta a na pracoviskách úradu. Zabezpečuje systémy korwin, mzdy, dochádzkový systém, ASPI, stavebný úrad, matrika, register obyvateľov.
13., Zodpovedá za správu Exchange online , Active Directory , DNS servera , DHCP servera , správu sieťových zariadení (switch) , správu service desk servera, za správu VOIP.
14., Zabezpečovanie vstupových a výstupových dát a ich bezpečnosť voči zneužitiu treťou osobou.
15., Zabezpečuje objednávanie, výmeny a reklamácie tonerov
16., Zodpovedá na bezpečnosť prevádzky v zmysle zákonov, smerníc a nariadení:
a. ZÁKON 69/2018 Z.z. o kybernetickej bezpečnosti vrátane zmien a doplnkov
b. ZÁKON 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov GDPR vrátane zmien a doplnkov
c. ZÁKON 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe vrátane zmien a doplnkov
d. ZÁKON 343/2015 o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov
17., Plní ostatné úlohy podľa pokynov svojich nadriadených , ktoré súvisia s činnosťou referátu

Práca v stabilnej organizácii, pravidelné školenia a vzdelávanie
Finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona, III. pilier dôchodkového sporenia,
dodatková dovolenka 5 dní

Informácie o výberovom konaní

Prax v oblasti verejnej alebo štátnej správy
Prax v oblasti správy počítačových sietí
Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (IT, grafik)

Zoznam požadovaných dokladov:
- Žiadosť o prijatie do zamestnania
- Profesijný životopis s prehľadom doterajších zamestnaní
- Motivačný list
- Fotokópia dokladu a najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- Písomný súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti informačných technológií

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Analytické myslenie, schopnosť identifikovať a operatívne vyriešiť problémy
- Zmysel pre chápanie zložitých procesov, ich vzájomnej previazanosti a závislostí na iných procesov, aplikovanie týchto poznatkov do informačných systémov
- Schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
- Vnútorná stabilita a schopnosť zvládať nepredvídateľné a záťažové situácie
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Vôľa a chuť sa neustále vzdelávať (školenia, konferencie, metodické dni, samoštúdium).
- Korektnosť, lojálnosť, vytrvalosť, nekonfliktnosť.

Mestský úrad Galanta zastrešuje služby obyvateľom vo veľkom rozsahu a spektre. Zameriava sa pri prijímaní predovšetkým o zamestnávanie skutočných odborníkov vo svojom odbore s výsledkami a praxou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Meszárosová
E-mail: poslať životopis
ID: 4768350  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac