Vedúci/a majetkovo - právneho oddelenia

Mesto Dubnica nad Váhom

Miesto práce
Bratislavská 434/9, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacPlat v zmysle zákona 553/2003 Z. z. a základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Základný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov. Osobné ohodnotenie. Výška osobného príplatku bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje tvorbu všeobecne záväzných predpisov na úrovni samosprávy,
- riadi hospodársku správu v organizácii s rozsiahlym majetkom,
- pripomienkuje všeobecne záväzné nariadenia mesta pred ich zverejnením na úradnej tabuli mesta a webovom sídle mesta, spracovávané odbornými útvarmi MsÚ a mestskými organizáciami,
- pripomienkuje vnútorné smernice mesta a ostatné vnútorné dokumenty, spracovávané odbornými útvarmi MsÚ,
- vypracováva a pripomienkuje zmluvy medzi mestom Dubnica nad Váhom a ostatnými právnymi subjektmi,
- na požiadanie odborných útvarov MsÚ a mestských organizácií spracováva pripomienky k predloženým zmluvám,
- poskytuje právne poradenstvo a konzultácie oddeleniam MsÚ, Mestskej polícii a mestským príspevkovým a rozpočtovým organizáciám pri riešení právnych problémov v kompetencii mesta a týchto organizácií.

- mesačné odmeny na základe plnenia pracovných úloh a stanovených kritérií.
- dovolenka nad rámec stanovený zákonom.
- pružný pracovný čas.
- ďalšie príspevky v zmysle kolektívnej zmluvy a zásad používania sociálneho fondu.

Informácie o výberovom konaní

Informácie o zasielaní žiadostí:
1. K žiadosti je potrebné doložiť:
- profesijný životopis,
- doklad o dosiahnutom vzdelaní,
- písomný súhlas na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

2. Žiadosti zasielajte do 24.3.2024 vrátane na adresu:

Mestský úrad
Bratislavská 434/9
018 41 Dubnica nad Váhom

alebo

e-mail: [email protected]
informácie: 042/4455771

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť zákona č. 369/1990 Z. z. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov, zákona č. 138/1991 Z. z. o majetku obcí, zákona č. 71/1967 Z. z. o správnom konaní (správny poriadok) a ostatných legislatívnych predpisov, ktorými sa upravuje činnosť samosprávy.
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- riadiace schopnosti, schopnosť viesť tím ľudí,
- motivácia pre prácu vo verejnom sektore,
- analytické schopnosti,
- schopnosť riešenia problémov,
- komunikatívnosť, samostatnosť, prezentačné schopnosti, profesionálne vystupovanie,
- precíznosť, organizačné schopnosti a zodpovednosť pri plnení zverených úloh,
- pokročilé zručnosti MS Office,
- vodičský preukaz skupiny „B“,
- bezúhonnosť.

Mesto Dubnica nad Váhom "Spolu tvoríme lepšie mesto pre spokojný život"
ID: 4750391  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac