Vedúci odboru právneho

Mesto Brezno

Miesto práce
Nám. gen. M. R. Štefánika 1, Brezno
Termín nástupu
01.07.2024
2 000 EUR/mesiacminimál. mzda od 2000 €, dohoda možná (závisí od riadiacej praxe a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Riadenie odboru právneho.
2. Zodpovednosť za zabezpečovanie právnej agendy mesta.
3. Právne zastupovanie mesta v súdnych sporoch
4. Poskytovanie právnej pomoci ostatným organizačným útvarom mesta.
5. Vypracováva stanoviská a posudzuje zmluvy.
6. Spravuje majetok mesta, ktoré mesto nevyužíva na svoju činnosť - predaj, prenájom, kúpa, vysporiadanie vlastníctva k majetku mesta, správa a údržba

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 09. júna 2024 s označením "VÝBEROVÉ KONANIE ODBOR PRÁVNY- NEOTVÁRAŤ“.

Zoznam požadovaných dokladov, ktoré je uchádzač povinný predložiť:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
­- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
­- doklad od lekára o zdravotnej spôsobilosti na výkon funkcie vedúceho odboru právneho
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

V prípade tohto výberového konania nie je možné zaslať žiadosť s dokladmi faxom alebo e-mailom.

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov. Na osobný pohovor budú pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.6.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Počet rokov praxe

3

- prax v odbore a riadení 3 roky

-  prax v samospráve vítaná

- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť
komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- schopnosť pracovať pod stresom

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.

Kontakt

ID: 4833135  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac