Konštruktér elektro

Mesnac European Research and Technical Centre s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom/Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto je určené pre projektanta elekto v odbore automatizácie strojov a zariadení.

Zabezpečuje:
- Rozpracovanie technicko-konštrukčných podkladov strojov a zariadení
- Návrh a špecifikácia vhodných ovládacích a inštalačných prvkov
- zmeny v dokumentácii strojov a zariadení
Vypracováva:
- podklady a technické informácie pre zabezpečenie optimálneho variantu riešenia konštrukčných a vývojových úloh
- návrhy konštrukčných riešení strojov a zariadení výkresovú dokumentáciu strojov a zariadení
- sprievodnú dokumentáciu strojov a zariadení
- technické podmienky a návody na obsluhu strojov a zariadení
Spolupracuje:
- pri vypracovaní ponukových projektov na stroje a zariadenia
s príslušnými odbornými útvarmi, odberateľom a výrobcom pri konštrukčnom návrhu, výrobe, montáži a prevádzkových skúškach strojov a zariadení
Zodpovedá za:
- za správne vyhotovenie a komplexnosť technickej dokumentácie strojov a zariadení v súlade s príslušnými normami a predpismi ako i požiadavkami zákazníka

• zaujímavá a kreatívna práca pre nadnárodnú spoločnosť

Informácie o výberovom konaní

Ruský jazyk výhodou.
Požadujeme znalosť EPLAN-u.
Termín nástupu október 2016.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia alebo elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
AutoCAD - základy

Držiteľ osvedčenia podľa zák. č. 124/2006 Z. z. a vyhl. č. 508/2009 Z.z. §21, 22, 23 alebo 24

Spoločnosť zameraná na výskum a predaj gumárenských strojov, v 100% vlastníctve zahraničného vlastníka - popredný svetový výrobca zariadení v danom odbore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Továrenská 924/1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Porubanová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2695467   Dátum zverejnenia: 20.9.2016